TV opnames “Wist je dat?”

Afgelopen vrijdag heeft onze Stichting een bijdrage geleverd aan een tv-opname voor het programma “Wist je dat?” van RTL. De presentator was Koert-Jan de Bruijn (bekend van o.a. GTST). Het item was “Defibrillator – Het redden van levens”. Voor ZOLL was dit dé gelegenheid om de nieuwe AED te introduceren.

Vanuit onze Stichting is Lonneke uitgebreid bevraagd over wat reanimeren is, waarom het zo belangrijk is, en wat de rol van onze Stichting is. Samen met Koert-Jan de Bruijn heeft ze een reanimatie op de pop gedaan met gebruik van de nieuwe AED. Nico en Maarten hebben de stappen tijdens de reanimatie nog eens gedemonstreerd (zonder geluid). Tenslotte is er in Gendt iemand geïnterviewd, die vorig jaar gereanimeerd is. Dit na een oproep via HartslagNU.

De uitzendingen:
Zaterdag 28 mei om 09.30u op RTL 4
Zaterdag 4 juni om 16.30u op RTL 5

Al met al een leuke ervaring en een goede publiciteit voor onze Stichting.